Woda wodorowa – życiodajna woda?

Woda wodorowa – życiodajna woda?

17 marca, 2023 Wyłączono przez admin

 Woda wodorowaWoda wodorowa – życiodajna woda?

Woda wodorowa – zapewne niektórzy z Was zetknęli się już przynajmniej z tą nazwą i być może niektórzy sprawdzali jej właściwości. Potraktujcie ten artykuł jako wstęp do dłuższej przygody z wodą wodorową. Otóż

postanowiliśmy przetestować jej działanie na nas samych. Jak zapewne rozumiecie nie zrobimy tego w kilka dni. Postaramy się połączyć nasze spostrzeżenia odnośnie biorezonansu i stosowania wody wodorowej. Wkrótce będziemy testowali na nas samych pewne diety, które układamy sobie w związku z pierwszymi badaniami biorezonansem. Chcemy sprawdzić czy stosując w sumie niedrogie urządzenie diagnozujące możemy dowiedzieć się o sobie czegoś więcej i poprawić swoje zdrowie. Dzięki temu dowiecie się czy dysponując pewną wiedzą, samozaparciem i w sumie niewielką kasą jesteście w stanie sami sobie rozsądnie pomagać.

Róbmy wszystko z głową

W tym miejscu chcemy Was uczulić abyście nie posiadając wiedzy medycznej nie łykali wszelkich zasłyszanych i  przeczytanych w sieci “złotych sposobów” na lepsze zdrowie czy też wyleczenie się. To co pomaga innej osobie może Wam zaszkodzić ! 

Pamiętajcie, że organizm to potężna fabryka i zarazem przetwórnia chemiczna, nie rozumiejąc sposobu jej działania możecie “wysadzić” ją w powietrze zakańczając tym nawet swoje życie.

Stosujcie tylko takie metody poza medyczne, które potwierdza wiele źródeł , a najlepiej badania naukowych stwierdzające, że przynajmniej nie są one w stanie zaszkodzić. Tak jak to się na przykład co do wody wodorowej, spacerów i wszelkiej aktywności fizycznej.

Będziemy mieli wsparcie lekarza.

Oczywiście “szamaństwem” w złym tego słowa znaczeniu byłoby nie skonsultowanie tego wszystkiego z wiedzą i diagnostyką medyczną. Osoby, które interesują się alternatywnymi sposobami leczenia wiedzą jaki stosunek mają  poniektórzy lekarze (niestety chyba jednak większość). Niestety niektórzy z nich po prostu boją się “wychylać” z szeregu. Inni po prostu pracują “pod ochroną” i po co się narażać. Są jednak też tacy lekarze, którzy uprawiają swój zawód z pasją i chcą pomagać przede wszystkim swoim pacjentom, a nie przemysłowi farmaceutycznemu.

Takie doktora udało się nam znaleźć i będziemy szukali kolejnych lekarzy z dużą wiedzą medyczną, a także dotyczącą medycyny alternatywnej.

Wróćmy jednak do wody wodorowej.

W oparciu o badania naukowe.

Zadziwiło nas jak wiele badań naukowych wykonano w związku z wodą – wodą wodorową. Wiele wskazuje na to, że ma ona wiele zastosowań w poprawie dużego spektrum organizmu człowieka.

 •  oczyszcza organizmu z toksyn
 • wzmacnia układ immunologiczny
 • wspomaga metabolizm
 • poprawia dobre samopoczucia
 • wpływa skutecznie na stan skóry i włosów
 • skutecznie nawadnia organizm do 3 x bardziej niż wody butelkowane
 • wspomaga proces odchudzania
 • neutralizuje wolne rodniki
 • chroni przed stresem oksydacyjnym
 • chroni przed zmianami neurodegeneracyjnymi wywołanymi urazowym uszkodzeniem mózgu i wiele innych pożytecznych działań, które będziemy omawiać w kolejnych postach
 • nawadnia skórę i odmładza
 • redukuje stres

Skąd pozyskać wodę wodorową

W związku z tym, że wodór ciężko jest utrzymać w butelce przez dłuższy czas nie kupicie tej wody w sklepie. Jedynym wyjściem jest zakup generatora wody wodorowej. Na rynku (szczególnie w internecie) jest wiele różnych generatorów wody wodorowej. Rozpiętość cenowa jest tak samo duża. Ale czy zawsze droższe oznacza lepsze? Pewnie w niektórych przypadkach tak. Warto jednak kupić takie urządzenie aby sprawdzić czy Waszym zdaniem taka terapia zadziała. Czasami w tańszych urządzeniach po prostu proces wytwarzania wody wodorowej trwa dłużej.
Być może kiedy pozyskamy jakieś środki finansowe zrobimy testy takich urządzeń.
Zachęcamy do wsparcia naszego serwisu.