Biorezonans w domu ?

Biorezonans w domu ?

9 marca, 2023 Wyłączono przez admin

Biorezonans w domuBiorezonans w domu ?

Biorezonans w domu czemu by nie skoro są dostępne takie urządzenia. Ważne jest jednak aby wziąć pod uwagę czy chcemy całkowicie i bezwzględnie zaufać temu urządzeniu. Czy też chcemy zapoznać się z jego wynikami i skonsultować je z lekarzem poprzez badania medyczne.

Jesteśmy w tej chwili w posiadaniu takiego urządzenia w cenie około 1000 zł. Pierwsze testy wykazały, że potwierdza ono wyniki analiz medycznych z krwi i badań lekarskich. Dodatkowo pojawiły się inne wskazania w czasie testu tym rezonansem medycznym.

Skontaktowaliśmy się z dystrybutorem tego urządzenia i otrzymaliśmy cenne rady. Jedną z nich jest dokładne zapoznanie się z obsługą Quantum Biorezonans, a także przeciwskazaniami w wykonywaniu testów nim. Od razu napiszę, że nie chodzi o możliwość wyrządzenia krzywdy, a zafałszowania wyników.

Biorezonans w domu ?Należy przestrzegać zaleceń producenta co do stosowania biorezonansu.

To podstawa wykonania rzetelnego testu tym urządzeniem. W związku z tym, że chcemy mocniej zgłębić tajemnice tego urządzenia, a ja jestem żywo zainteresowany sprawdzeniem dogłębnie jego możliwości to dystrybutor zaoferował mi odbycie kursu. Z chęcią przyjąłem tą ofertę tym bardziej, że jeżeli zdam egzamin końcowy otrzymam Certyfikat branżowy odnośnie obsługi tego urządzenia.
Ważne jest również to, że aby dokładnie opisać daną tematykę  należy zgłębić swoją wiedzę. Pomoże to w wykonaniu testów urządzenia Quantum w testach porównawczych z wynikami laboratoryjnymi i diagnozami lekarskimi.

Lekarz zainteresował się funkcjonalnością Quantum.

Niestety lekarze podchodzą dość sceptycznie do wszystkiego co nie jest do kupienia w aptece na receptę lub bez czy też typowych badań medycznych. Z jednej strony rozumiem to z oczywistych względów ale i negują chociażby za brak zainteresowania pewnymi gałęziami medycyny naturalnej.

Udało mi się jednak znaleźć lekarza wykonującego swój zawód, który zainteresował się biorezonansem i poznaniem jego właściwości diagnostycznych. To właśnie z tym doktorem przeprowadzimy wszelkie testu testy na nas samych.

Bardzo podoba mi się zapis w opisie analizatora Quantum. Zgadzam się z nim w 100% i popieram takie podejście dystrybutora.
Badanie analizatorem nie jest badaniem medycznym, nie zwalnia z wykonania badań analitycznych, ani z przyjmowania leków  czy suplementów zleconych przez lekarza w specjalistycznych placówkach służby zdrowia. Wyniki z analizatora dają ogólną informację, jakim obszarem ciała należy się zainteresować głębiej – w połączeniu z wywiadem i wiedzą o zdrowiu może służyć jako pomocne narzędzie terapeuty.  Absolutnie nie może służyć jako domowe laboratorium – bo do tego nie jest stworzone.”

Postaramy się przygotować obszerny opis tego urządzenia, nasze testy porównawcze wykonane z doktorem nauk medycznych (mam nadzieję, że podtrzyma swoje zainteresowanie) oraz być może z nagraniem programu z dystrybutorem.

Urządzenie to nie ma za zadanie leczenia człowieka, a wykonanie analizy. Piszę o tym ponieważ czasami można znaleźć w opisach różnego typu, że urządzenia takie mogą leczyć.