W Bieszczady – “U eskulapa”.

W Bieszczady – “U eskulapa”.

13 kwietnia, 2023 Wyłączono przez admin

Bieszczady U eskulapaW Bieszczady – “U eskulapa”.

To piękne miejsce w malowniczych Bieszczadach w Lutowiskach. Położne bliziutko Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej lecz mimo to nie słychać przejeżdżających nią pojazdów ani zgiełku spacerowiczów. Bieszczad odwiedzamy bardzo często. Czasami w sprawach firmowych, a czasami rekreacyjnie. O ile jest taka możliwość nocujemy w tym pięknym miejscu gdzie do dyspozycji turystów są zarówno bardzo ładne i zadbane pokoje z łazienkami o naprawdę dość wysokim standardzie. Panuje tam zawsze porządek i ład. Można także skorzystać z wynajmu domków całorocznych jeżeli wybieramy się tam rodzinnie lub grupą znajomych. Na warunki, które tam panują ceny są naprawdę korzystne.

U Eskulapa – dobre miejsce ze względu na położenie.

Jak widzicie sami na zdjęciu czy też na panoramie 360 wokół rozciąga się piękny widok Bieszczadzkich krajobrazów.
Doceniamy to miejsce ponieważ jeżdżąc w Bieszczady przemieszczamy się dość często w różne ich miejsca. Od Eskulapa praktycznie wszędzie mamy blisko. Czy to nad Solinę, Smerka albo w okolice Ustrzyk Dolnych czy Górnych. Zarówno przebywając tam zawodowo czy turystycznie może szybko i łatwo dotrzeć w dowolne miejsce.

W Bieszczady - "U eskulapa".Nie tylko kwatery.

Czemu wracamy w Bieszczady? Przyciąga nas tam klimat. Bardzo mili gospodarze z którymi można porozmawiać, dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, a także uzyskać podpowiedzi gdzie danego dnia warto się wybrać, a gdzie mogą spotkać nas problemy np. z podejściem na wybraną górę.
Do Waszej dyspozycji jest także grill, miejsca na swój grill, dwa stawy rybne, oczywiście parking. W lecie także basenik w którym można się zrelaksować. W domu natomiast dostępna jest sauna dla gości. Pokoje z łazienkami i wspólny aneks kuchenny.

Gospodarz zna Bieszczady jak własną kieszeń.

Jedyne oryginalne koszulki z Bieszczad z wizerunkami jej dzikich mieszkańców i tropów.
Gospodarza posiadając wyłączne prawo do korzystania z grafik z dzikimi zwierzętami zamieszkującymi Bieszczady, a także ich tropami stał się producentem dobrej jakości koszulek. Niestety jak wszystko co dobre stara się być podrabiane ale póki co jeszcze nikt przedstawił swojej oferty o podobnych walorach estetycznych jak i jakościowych.
Koszulki te można kupić u gospodarzy.

Zapewne zdziwi Was to, że opisuję swoje spostrzeżenia na stronie gospodarstwa turystycznego U Eskulapa.
Otóż z gospodarzami znamy się już dość długo. Bywamy w ich gościnie dość często. W związku z tym stwierdziłem, że powinni oni posiadać własną stronę na której mam nadzieję będą także opisywać to co dzieje się na bieżąco w tej pięknej krainie jak będziecie mogli dowiedzieć się wielu innych kwestii z nią związanych.
Póki co tworzę tą stronę aby przekazać gospodarzom jej zarządzanie. Ponadto dzięki temu mogę w fazie jej tworzenia przekazać Wam opinię o wypoczynku U Eskulapa.

Panorama 360 stopni – znad “U eskulapa”.