Wakacje na Pojezierzu Gostynińskim

Wakacje na Pojezierzu Gostynińskim

22 czerwca, 2023 Wyłączono przez admin

Wakacje Jezioro Białe - pojezierze Gostynińskie 005Wakacje na Pojezierzu Gostynińskim

Większość z Was ma już dawno zaplanowane wakacje. Natomiast spora część osób nie ma konkretnych planów albo musi niestety pracować. Alternatywą może być wyjazd na weekend. Mamy pewną propozycję dla mieszkań Warszawy, Łodzi, Torunia i innych okolic. Pojezierze Gostynińskie znajduje się tuż koło Płocka. Tak więc miasta, które wymieniłem znajdują się w odległości około 100 km. W związku z czym jest możliwość wyjazdu rano i powrotu wieczorem.
Warto wziąć z sobą namiot sprzęt biwakowy aby nie liczyć zbytnio na zdobycie wolnej kwatery. Nad jeziorem Białym znajduje się dobrze zaopatrzony sklep spożywczy, również z artykułami spożywczymi.

Wakacje na Pojezierzu Gostynińskim

Wakacje Jezioro Białe - pojezierze Gostynińskie 004  Czeka Was wiele wakacyjnych atrakcji

Jezioro Białe na Pojezierzu Gostynińskim słynie z czystej i przejrzystej wody co przyciąga amatorów nurkowania. Z dobrego źródła wiemy, że jest ono dobrze zarybione, a więc jest to również dobre miejsce dla wędkarzy. Wokół jeziora jest duża liczba wypożyczalni pływającego wodnego. Zarówno kajaki, łodzie wiosłowe, a także rowery wodne. Okoliczne lasy sosnowe tworzą przyjazny mikro klimat, który zapewne odświeży Was od miejskich ulic nasyconych spalinami.

 

Wakacje Jezioro Białe - pojezierze Gostynińskie 000Wakacje można spędzać na wiele sposobów

Jednym z nich mogą być właśnie krótkie wyjazdy weekendowe czy w wolne dni w tygodniu. Udane wakacje to ważna część naszego życia. To czas na odpoczynek, świeży oddech, regeneracja organizmu i umysłu. Dlatego nawet krótsze wyjazdy potrafią temu w jakiś sposób sprostać.