Sąd nie niezawisły – czy to za sprawą polityków.

Sąd nie niezawisły – czy to za sprawą polityków.

6 sierpnia, 2021 Wyłączono przez admin

sąd Sąd nie niezawisły – czy to za sprawą polityków.

Sąd niezawisły to największa wartość społeczeństwa. Niezawisły znaczy nie podlegający żadnym wpływom aby móc sądzić rzetelnie i uczciwie. Sąd niezawisły od polityków, układów koleżeńskich i uwaga…. KORUPCJI, a także od własnych przekonań sędziów.

Czy tak jest?

W mediach często widzimy i słyszymy o sędziach broniących swojej niezawisłości. Protestujących co miesiąc przed różnymi Sądami w całej Polsce. Podkreślana jest ich odwaga w walce z władzą. Niestety media nie mówią nam, że jedna z pani sędzia jest podejrzana o kradzież z Sądu dość grubej kasy, a inny pan sędzia jest piratem drogowym i niezbyt przejrzyste bywają jego wyroki np. dotyczące zajęć komorniczych. Czyli nikt nie pisze i nie mówi całej prawdy o obrońcach niezawisłości, której te osoby pozbawiają się de facto same. Już samej tubie propagandowej czyli mediom z jednej i drugiej strony brakuje niezawisłości.

Maskowanie przestępstw i ukrywanie przestępców.

Wszystko obraca się wokół polityki i rozgrywek z nią związanych. Warto przypomnieć, że jeden sędzia, który ukradł w sklepie część do wiertarki sądzi innych złodziei, drugi po kradzieży pieniędzy z lady również wymierza sprawiedliwość no i pani sędzia która “przytuliła” się do grubej kasy również z tego co mi wiadomo sądzi i wymierza “sprawiedliwość”.

Sąd to instytucja, która decyduje o życiu, śmierci, majątkach i losie ludzi zarówno dorosłych jak i i tych najmłodszych.

Niezawisłość sędziów to cel najwyższy tego zawodu.

I tu zgadzam się w 100%. Tylko co jeżeli niezawisłością zasłaniają się przestępcy w togach? Być może jest ich garstka, a być może naprawdę całe mnóstwo. Dziwi Was to? Całe mnóstwo nie niezawisłych sędziów decydujących o byciu lub nie byciu pojedynczego człowieka?

Odpowiem Wam na to pytanie z własnego podwórka gdzie dwóch ojców walczy o swoje dzieci w jednym z sądów rodzinnych w centrum Polski. Kraju uważanego za praworządny i cywilizowany. Otóż posiadają oni dowody na to, że cały skład sędziów w tymże gmachu to układ towarzysko – prywatny i zawodowy. Oczywiście nie padłyby tu te słowa gdyby nie dokument opieczętowany pieczęcią z orłem. Artykuł ten jest wstępem do wielu faktów i dowodów, które dostarczyło nam dwóch ojców mających problemy z tymi samymi sędziami w tym samym sądzie. Pokażemy Wam jak ważna jest niezawisłość sędziów ale także perfekcyjny system karania ich bez żadnych skrupułów za przestępstwa których dopuszczają się w salach sądu, a także w życiu prywatnym.

Sąd musi być organem sprawiedliwym, niezawisłym, rzetelnym i godnym zaufania.

Nie może być “ochronką” dla przestępców mających stać na straż prawa oraz wszelkich układów towarzyskich sędziów, prokuratorów i prawników.

Jeżeli macie podobne przemyślenia i doświadczenie opiszcie je (poparte dowodami) – news@polskapoland.eu