Prokurator nago – spacerkiem po Świdnicy.

Prokurator nago – spacerkiem po Świdnicy.

30 grudnia, 2022 Wyłączono przez admin

prokurator nagoProkurator nago – spacerkiem po Świdnicy.

Ten pan zapewne wiele razy decydował o życiu, zdrowiu czy też wolności wielu osób. Zasadnym będzie zapewne zadać pytanie czy robił to na trzeźwo czy po spożyciu?

Prokurator czy sędzia to ludzie od których zależy naprawdę wiele istnień ludzkich. Być albo nie być. Mieć mieszkanie i majątek czy też go stracić. Mieć kontakt z dzieckiem czy mieć go zakazany. Albo nie zakazać kontaktu z dzieckiem rodzicowi, który się nad nim znęca. To codzienne dylematy podsądnych czy też „klientów” Prokuratur w całym kraju. Nie tylko tych co grozi im odsiadka ale także poszkodowanych osób.

Decydują o tym ludzie – prokuratorzy i sędziwie.

W całej Polsce notuje się bardzo wiele przypadków patologii zarówno prokuratorów jak i sędziów. Są wśród nich kradzieże, pijaństwo, kolizje w ruchu lądowym, a nawet gwałty na innych sędziach. Być może ten problem rozwiązałyby co roczne badania psychologiczne. Niestety w naszym kraju pomimo „reform” i „wypalania kasty gorącym żelazem” ministra Ziobro nic się tak naprawdę nie dzieje co mogłoby naprawić leżący w gruzach Wymiar Sprawiedliwości. Próbowaliście kiedyś ukarać jakiegoś sędziego czy prokuratora za przestępstwo urzędnicze? Jest to prawie, że nie wykonalne. Napisałem prawie ponieważ determinacja i ciężka walka może odnieść pewne skutki. Tylko czy my obywatele nie powinniśmy zajmować się rodziną czy pracą zamiast walczyć o to co zapewnia nam Konstytucja ?

Prokurator nago – spacerkiem po Świdnicy.Czym jest Konstytucja ?

„Konstytucja jest najważniejszym aktem prawnym w demokratycznym państwie, regulującym podstawowe zasady funkcjonowania państwa, a także prawa oraz obowiązki obywateli.”

Faktem jest powyższe. Piękne i szlachetne. Niestety w łapach nieuczciwych urzędników, pijaków, narkomanów, złodziej, gwałcicieli , itp. staje się narzędziem dostosowywanym do ich potrzeb.
Ludzie Ci których często wstyd jest nazywać ludźmi poprzez bezkarność ulegli zezwięrzęceniu. Posiadając władzę i immunitety oraz ochronę kasty – swoich znajomych prokuratorów, sędziów, itp. czują się bezkarnie. Ich bezkarność powoduje to, że posuwają się o kolejny krok dalej i kolejny. Konstytucję wykorzystują do swoich celów, a często pozbawiają Praw Konstytucyjnych – nas Obywateli tego kraju.

Prokurator nago – spacerkiem po Świdnicy.Brak moralności o często wiedzy, a także chociażby inteligencji.

Z takimi sędziami i prokuratorami niestety miałem i jeszcze mam do czynienia. Na szczęście upór i determinacja do doprowadzenia tych „urzędasów” do odpowiedzialności za ich niecne czyny jest są spore. I tylko dzięki temu przynosi to jakieś skutki. Niestety jest to proces powolny i usłany zasiekami „Kasty”. Ta sędzia na zdjęciu – Małgorzata Orzech Placek już nie sądzi od wielu miesięcy w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi Południe w Warszawie. Dzięki temu nie skrzywdziła już przez ten czas wiele dzieci i ich rodziców.

Wracając co do poziomu intelektualnego przedstawicieli Wymiaru (nie) Sprawiedliwości…
Zobaczcie zamieszczony poniżej film i wsłuchajcie  się dobrze w treści. Tacy ludzie decydują o nas – Obywatelach tego kraju. Żenada i drwina z Narodu Polskiego. Zdjęcie poniżej w filmie przedstawia dwóch ojców walczących o prawa swoich dzieci, ich samych i dziadków. Jednym z nich jestem ja, a drugim Piotr. Ci sami sędziowie w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi Południe w Warszawie starają się „wykręcić” nas z bycia rodzicami. Ale o tym już w kolejnym wpisie 🙂

Jeżeli zainteresował Cię mój blog i ta strona w czymś CI pomogła to chcę Cię poprosić o dwie rzeczy:
1. Udostępnij tą stronę swoim znajomym, a także komu dasz radę.